Mikro e-Fatura

Mikro e-Fatura

Mikro e-Fatura, fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistemdir. Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu Mikro e-Fatura çözümüyle yatırım maliyeti olmadan Mikro e-Fatura sistemine geçebilirsiniz.

Mikro e-Fatura avantajları:

  • Mikro e-Fatura hem masaüstü hem de bulut iş çözümleri ile tam entegre olarak çalışır. Ayrıca Mikro e-Fatura kullanıcıları Mikro programlarında büyük avantajlara sahip olur.
  • Eğer bir muhasebe yazılımı kullanmıyorsanız Mikro e-Fatura portal yönetimi ile dilediğiniz gibi fatura gönderip alabilir hale gelirsiniz.
  • Mikro e-Fatura, uçtan uca sunduğu e-Fatura çözümüyle, işletmenizin Maliye Bakanlığı standartlarına uygun e-Fatura sistemine kısa sürede kavuşmasını sağlar.
  • İşletmenizin BT ve Mali İşler (Muhasebe) birimlerinde köklü değişimi öngören elektronik fatura sistemine entegrasyonu süreci, Mikro Yazılım’ın otuz yıllık iş yazılımları deneyimi ile baştan sona kolayca yönetilir.
  • Mikro e-Fatura ile e-Fatura saklama hizmetinden ücretsiz faydalanılır.

Mikro e-Fatura Portal

Mikro e-Fatura Portal ile hiçbir ek maliyet olmadan işletmenizi e-Fatura sistemine dahil etmeniz mümkün. Herhangi bir muhasebe programı kullanmadan fatura oluşturup gelen faturalarınızı portal üzerinden yönetebilirsiniz.

Ask Question Thumb
BİZE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN.

Sizi Arayalım