Özel Yazılım Hizmetleri

DBT Özel Yazılım Çözümler

DBT Dora olarak firmalara yönelik hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için uzman bir ekibe sahiptir. Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, erp entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine, içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Dora Bilişim Olarak tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.

Projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil; müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüz yüze görüşmelere ayırır; aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Proje kapanışıyla beraber bizden istenen gerekli dökümantasyon, kullanıcı kılavuzları vb. hazırlanıp teslim edilir. Bu çözüme odaklı felsefemiz sayesinde proje başarısı her zaman üst seviyede olmaktadır.

El Terminali Programı Genel Özellikleri

  • Analiz ve Tasarım
  • Kodlama
  • Yükleme, test ve düzeltmeler
  • Dökümantasyon

 

Ask Question Thumb
Sorunuz mu Var?

Bize Soru Sorun