Dora' dan Blog Yazıları

Office 365 Nedir

Office 365 Nedir

Office 365 Nedir

Office 365 Nedir, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur. Microsoft Partner olarak sizin için Office 365 ile ilgili tüm popüler kaynakları www.efatura.pro sitesinde derledik.

Microsoft’un Office 365 ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız kişi kadar ödeyerek Microsoft Exchange ™ , Microsoft Lync ™, Microsoft SharePoint ™ ve Office Web Apps hizmetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dilerseniz bilgisayarınızda kullandığınız Office yazılımını da bu hizmete dahil edebiliyorsunuz. İsterseniz Makronet olarak size tüm geçiş hizmetleriniz için Office 365 Kurulum ve Entegrasyon hizmetlerini de sağlıyoruz.

Office 365’i daha iyi anlayabilmek için birkaç kısımda incelemekte fayda var.

Microsoft Office

Office 365, bildiğiniz Office yazılımını hem daha kolay hale getiriyor hem de diğer kişilerle ortak çalışmanızı sağlıyor.

E-Posta ve Takvim

Office 365 sayesinde eposta ve takvimlerinize bilgisayarınızdan, web üzerinden ve mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.

Anlık mesajlaşma, konferans ve uzaktan denetim

Office 365 ile gelen Lync sayesinde çalışma arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli konferans yapabilir, hatta masa üstünüzü paylaşabilirsiniz.

Web Sitesi Office 365 Nedir

Office 365 SharePoint ile gelen içerik yönetimli profesyonel web sitenizi hemen açabilirsiniz.

Dosya paylaşımı ve döküman yönetimi

Office 365 SharePoint kullanarak, iş arkadaşlarınızla dökümanlarınız üzerinde ortak çalışabilir ve döküman yönetimi sistemi yapılandırabilirsiniz.

Mobil erişim

Office 365 neredeyse tüm mobil cihazlar ile uyumlu şekilde çalışır. Verilerinize istediğiniz yerden erişerek performansınızı ve verimliliğinizi arttırır.

Office Web Uygulamaları ve Office 365 Nedir

Word, Excel, Power Point gibi tüm Office dökümanlarınızı online oluşturabilir, düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz.

Emniyet ve Güvenlik

Microsoft verilerinizi güvende ve gizli tutmaya yardımcı olur.

Sosyal Medyada Paylaşın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir