Mikro İpuçu #2 CLR hatası Sql cümlesi açılamadı

Mikro İpuçu #1 Personel Avans İşlemleri

29 Haziran 2018Yorum Yap

1. Avans talep evrağı (047800) buradan avans talepleri girilir 2. Avans talep operasyonları (113710) buradan istenilen avanslar onaylanır 3. Kasa ödeme fişi (051200) burada, evrakta iken Ctrl + R ye basıyoruz, onaylanan avansları çağırıp kayıt ediyoruz. Bundan sonra puantaj ekranında avansları düşülmüş olarak görebiliriz.

Devamını Oku

Mikro Fly: En büyük olmak için uç!

18 Mayıs 2018Yorum Yap

Üreticilere ve büyük işletmelere Mikro Yazılım’dan ticari yazılım: Mikro Fly. Büyük işletmelerin hedefleri de büyük olur. Eğer siz de en büyük olmak ve rekabetin önünde yer almak istiyorsanız, tüm grup içi şirketlerinizi tek bir elden yönetmenize olanak tanıyan, tedarikçilerinizden müşterilerinize uzanan bütünleşik bir yapı kurmanızı sağlayan Mikro Fly tam size göre. Mikro Fly, kurumsal bir […]

Devamını Oku

MİKRO RUN/JUMP/FLY SIKÇA SORULAN SORULAR

17 Mayıs 2018Yorum Yap

MİKRO RUN/JUMP/FLY SIKÇA SORULAN SORULAR Sorular; ❖ V15 satışları devam edecek mi? Evet. Ek Kullanıcı, Ek Modül, Mikro Asistan satışları yapılmaya devam edecek. ❖ V15 satışları hangi tarihe kadar devam edecek? V15 kapanış tarihi netleşince tüm İş Ortaklarımıza öncesinde duyuracağız. ❖ RJF ürün ailesinin satışlarına hangi tarihte başlayacağız? Planlanan ürün satışa çıkış tarihi, 25 Nisan […]

Devamını Oku

Mikro ERP

5 Nisan 2018Yorum Yap

Mikro ERP Mikro ERP ile hem KOBİ’lerde, hem de kurumlarda kurumsal kaynak planlaması (ERP) süreçlerini maksimum verimle gerçekleştirmenizi sağlar. Mikro Yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen Mikro ERP, şimdi de sizin işinizi geliştirmenize yardımcı olmak istiyor.

Devamını Oku

Mikro Mali Müşavir

Tüm muhasebe işlemlerinin güvenle takip edilebildiği MİKBÜRO, tamamen Windows işletim sistemi kullanan işletmeler için tasarlandı. Mikro Mali Müşavir MİKBÜRO, kolay kullanım özelliği ve işlevselliği ile; genel muhasebeden personele, işletme defterinden amortisman takibine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunuyor.

Devamını Oku

Mikro Retail Serisi

Perakende alanında yapılan araştırmalar, online satış kanalları ile fiziksel mağazacılık arasındaki rekabetin ileriki dönemde daha da yoğunlaşacağını gösteriyor. Mikro Retail Serisi Siz de hızla gelişen perakende sektörünün güncel ihtiyaçlarına eksiksiz ve ideal çözümlere, Mikro Yazılım’ın perakende serisiyle kavuşun.

Devamını Oku