• Kontrol Paneli
  • Blog
  • Uzaktan Destek
  • İletişim

Kurumsal

HAKKIMIZDA

2009 yılında Dora Bilişim Hizmetleri olarak hizmet vererek başladığımız bu yolda 2012 yılında şirketleşerek Dora Bilişim Teknolojileri adı altında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ettik.
Merkezi Mersinde bulunan şirketimiz kadrosunu alanında uzman personellerile genişleterek Türkiye geneline hizmet vermeye başladık. Müşterilerimizin
istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun hizmeti sunmamız müşterilerimiz ile uzun süreliilişkiler kurmamızı sağlamıştır.
 Dora Bilişim Teknolojileri olarak kurumsal çözümler, bilişim teknolojileri danışmanlığı,
ağ güvenliği, döküman yönetimi gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz.


VİZYONUMUZ

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında “Kalitede Süreklilik”, “Üretkenlik”, “Özgün Fikirler”, “Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye’ de en iyi olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi yaklaşımlarla ve yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak, müşterilerimiz için yeni değerler yaratma misyonumuzu simgeler. Biz bu misyon doğrultusunda, günümüzün yoğun rekabet koşullarında zorlu bir değişim süreci yaşayan kuruluşlara, değişim sürecinin en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim sistemlerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak çözüm ve hizmetleri sunarız.

Dora Bilişim Teknolojileri, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleri ile iç içe geçmiş uygulama alanlarında, kurumların, bilgi teknolojisi yolculuğunu kolaylaştıran, elde edilen kazanımları artıran ve yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir bir İş Ortağı olmayı hedefler. Sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanan DORA, önceliklerini müşterilerinin yararını gözeterek saptamaktadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerine, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan DORA, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Bu çerçevede DORA; müşteri talebinin alınması, talebin
analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletmeÇalışanMüşteri
üçlüsünün farkında olarak,
Kalite Politikamızı;
“Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında;