• Blog
  • Uzaktan Destek
  • İletişim
  • E-Katalog

Domain & Hosting

Alan Adı ve Diğer Barındırma Hizmetlerimiz

İnternet Hizmetlerimiz

9 yıllık tecrübemiz ile, tüm kullanıcılarımızı kendi web sunucularımızda barındırıyoruz. Kullanıcılarımıza tek elden hizmet verme prensibimiz gereği, tüm kullanıcılarımız için ürün ve hizmet yelpazemizi geniş tutarak, bir çok konuda üstün hizmeti sizler için sağlıyoruz.

Service Icon

Alan Adı (Domain)

Günümüz teknolojisinde, internetteki yerinizi almak için öncelikle bir alan adınızın olması gerekiyor. Markanızı anında yaratmak için hemen Dora farkı ile alan adınızı kaydedin.

Daha Fazla Bilgi

Service Icon

Web Hosting

%99.9 uptime oranı ile, kesintisiz olarak web sitelerinizi Dora sunucularında barındırın. Üstelik anında aktivasyon sistemi ile kontrol paneliniz üzerinden kusursuz ve kolayca yönetin.

Daha Fazla Bilgi

Service Icon

Bayi Hosting

Birden fazla alan adınız var ise, her alan adı için ayrı hosting almaktan kurtulun. Dora bayi paketleri ile, alan adlarınızı tek bir barındırma çatısı altında toplayın.

Daha Fazla Bilgi

Service Icon

Sanal Sunucular

Dora ayrıcalığı VDS Sunucu Paketleri  ile daha fazla kaynak ihtiyacınız olduğunda, veya bir çok yazılımı kolayca çalıştırabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Service Icon

Fiziksel Sunucular

İş istasyonlarınızı, ofisinizde barındırmak yerine verimerkezimizde barındıralım. Aynı işleri daha hızlı internet kapasitesi ile daha hızlı yapın.

Daha Fazla Bilgi

Service Icon

Mail Yedekleme

Anlık, günlük veya diğer zaman periyotlarında epostalarınız otomatik olarak yedeklensin. Artık eposta kaybolmalarına son verin.

Daha Fazla Bilgi