• Blog
  • Uzaktan Destek
  • İletişim
  • E-Katalog

Teknik Destek

TEKNİK DESTEK

Teknik Destek kapsamında Dora Bilişim Teknolojileri; müşterilerinin isteği doğrultusunda hizmet vermektedir. Müşteri sistemlerinin sunucu ve aktif cihaz bazında sürekliliğini izler ve raporlar.

Gerektiğinde müşteri sistemlerine, özel izin ile uzaktan bağlanılarak müdahale edebilir. Uzaktan müdahalenin mümkün olmadığı durumlarda yerinde müdahale için teknik ekibini hazır bulundurur. Dora Bilişim Teknolojileri teknik desteği marka ve modelden bağımsızdır. Bu anlamda Dora Bilişim Teknolojileri teknik desteğinden faydalanan müşteriler tek bir noktadan hizmet alırlar.

PERİYODİK BAKIM

Dora Bilişim Teknolojileri, donanım ve yazılım altyapınızın performans ve süreklilik bakımından en iyi seviyede çalışmasına yardımcı olur. Periyodik bakım hizmetleri sağlayarak cihazların çalışma ömrünü uzatmayı hedefler. İşetim sistemi bazındaki periyodik bakımlar sunucu ve istemci bazında performans kayıplarını önleyecektir. Bunula birlikte iş sürekliliğini artıracaktır. Ayrıca Dora Bilişim Teknolojileri periyodik bakımı yapılan cihazların onarım ve garanti dahilinde parça değiştirme hizmetlerinide sağlamaktadır…

KURULUM, YENİLEME, TAŞINMA

Dora Bilişim Teknolojileri müşteri bünyesinde yer alan cihaz ve sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirir. Kurulumun yanı sıra yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve yeniden kurulması gibi hizmetleri tek çatı altında sağlamaktadır. Dora Bilişim Teknolojileri müşterileri için cihaz ve işletim sistemi yenilemelerinde müşteri uygulamalarına önem verir. İş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için gerekli önlemi alır. Oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapar. Plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir…

YARDIM MASASI

Oluşabilecek acil durumlarda ve büyük arızalar durumunda, Dora ekipleri anında müdahale edilebilecek şekilde görevlendirilmiştir. Bu durumlar da öncelik olarak uzak masaüstü ve telefon desteği verilir, çözülemeyen durumlar için teknik ekipler yerinde destek hizmeti sağlamaktadır.

Ask Question Thumb
Sorunuz mu Var?

Bize Soru Sorun