Teknik Destek

TEKNİK DESTEK

Teknik Destek Hizmeti kapsamında Dora Bilişim Teknolojileri müşterilerinin isteği doğrultusunda faliyet sağlamaktadır. Müşteri sistemlerinin sunucu ve aktif cihaz bazında sürekliliğini izler ve raporlar.

Gerektiğinde müşteri sistemlerine uzaktan müdahale edebilir. Uzaktan müdahalenin mümkün olmadığı durumlarda yerinde müdahale için teknik ekibini hazır bulundurur. Dora Bilişim Teknolojileri teknik desteği marka ve modelden bağımsızdır. Bu anlamda Dora Bilişim Teknolojileri teknik desteğinden faydalanan müşteriler tek bir noktadan hizmet alırlar.

PERİYODİK BAKIM

Dora Bilişim Teknolojileri, donanım ve yazılım altyapınızın performans ve süreklilik bakımından en iyi seviyede çalışmasına yardımcı olur. Periyodik bakım hizmetleri sağlayarak cihazların çalışma ömrünü uzatmayı hedefler. İşetim sistemi bazındaki periyodik bakımlar sunucu ve istemci bazında performans kayıplarını önleyecektir. Bunula birlikte iş sürekliliğini artıracaktır. Ayrıca Dora Bilişim Teknolojileri periyodik bakımı yapılan cihazların onarım ve garanti dahilinde parça değiştirme hizmetlerinide sağlamaktadır…

KURULUM, YENİLEME, TAŞINMA

Dora Bilişim Teknolojileri müşteri bünyesinde yer alan cihaz ve sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirir. Kurulumun yanı sıra yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve yeniden kurulması gibi hizmetleri tek çatı altında sağlamaktadır. Dora Bilişim Teknolojileri müşterileri için cihaz ve işletim sistemi yenilemelerinde müşteri uygulamalarına önem verir. İş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için gerekli önlemi alır. Oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapar. Plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir…

YARDIM MASASI

Dora Bilişim Teknolojileri müşterilerinin günlük oluşabilecek yazılım ve donanımdan kaynaklanan problemlerine anında çözer. Telefon ve uzaktan erişimin izin verdiği ölçülerde mesafeli çözüm sağlar. Problemin uzaktan çözülemediği durumlarda yerinde müdahale için yeterli teknik destek elemanını bünyesinde bulundurur….

Ask Question Thumb
Sorunuz mu Var?

Bize Soru Sorun